אילת

אילת – יורדים דרומה

אילת – יורדים דרומה

אילת – יורדים דרומה

אילת היא אחת הערים המתויירות ביותר בישראל בין אם מדובר בתיירים מחו"ל או באזרחים מקומיים המעדיפים לבלות את החופשה הקרבה בארץ. העיר אילת מציעה מגוון אטרקציות עבור התיירים ועבור המקומיים.

אטרקציות בעיר אילת

ריף הדולפינים – ריף הדולפינים מעניק למקומיים ולתיירים אפשרות ליהנות מעולמם של היונקים הימיים הלא הם הדולפינים. בריף הדולפינים באילת תוכלו לשחות עם הדולפינים בסביבתם הטבעית מבלי לעקור אותם מהמקום המוכר להם – הים. בריף תוכלו ליהנות ממזח ארוך בוא תוכלו להצטלם עם הדולפינים מבלי להיכנס למים בעצמכם. אם אינכם רוצים לשחות עם הדולפינים אלא רק ליהנות מהנוף תוכלו להתמקם על החוץ עצמו וליהנות מהשמש הפוקדת אתכם. מומלץ בחום לבקר בריף הדולפינים עם ילדים.

המצפה התת ימי – המצפה התת ימי באילת הוא אטרקציה ייחודית למבקרים בה. מבקרים מכל העולם מגיעים לבקר בשוניות ובאלמוגים המרהיבים הייחודיים לים האדום. ניתן ליהנות מהדרכות מקצועיות של מדריכים העובדים במצפה התת ימי אילת. כרישים, צבים ודגים נדירים הם רק חלק ממה שיש למצפה להציע. גם כאן מומלץ לבקר עם ילדים ולהראות להם את חיות הים המרהיבות. אטרקציה נוספת במצפה התת ימי היא ספינת הזכוכית קורל 2000. במקום תוכלו למצוא חנות מזכרות, בתי קפה ואושינריום. בריכת הכרישים הגדולה במזרח התיכון נמצאת במצפה התת ימי באילת. דגי האמזונס ייחודיים למצפה התת ימי ותוכלו לצפות בהם שוחים וחיים במים העמוקים והכחולים של הים האדום.

המזרקה המוזיקלית הגדולה בארץ – אילת התחדשה במזרקה הגדולה ביותר בארץ. ממש כמו המזרקה המוזיקלית בברצלונה תוכלו ליהנות מדקות מרהיבות לצד המזרקה המוזיקלית באילת. ניתן לצפות בצבעים המרהיבים והמוזיקה הנעימה לאוזניים, 350 מתזים המוזנקים לגבהים של עד 30 מטרים. בלילה המזרקה פועלת כמיצג אורקולי וביום תוכלו לשחק בין מתזי המים תחת השמש האילתית הפוקדת את העיר.

החלקה על הקרח – כיום קניונים רבים מעניקים אטרקציה נוספת מלבד השופינג. ההורים יוכלו ליהנות מסיבוב קניות מפנק והילדים יוכלו להחליק על הקרח עם מדריך ובלי מדריך תלוי בבחירתכם. החלקה על הקרח במשטח מקצועי הממוקם בקניון האייס מול החדש באילת. במקום מתקיימים גם חוגים ובנוסף, שיעורים פרטיים למחליקים בכל הגילאים. תוכלו להחליק יחד עם החברים והמשפחה מכיוון שהמשטח הוא גדול ורחב ומציע פעילות למגוון גילאים.

ישנן אטרקציות נוספות באילת כגון: צניחה חופשית, טיול ג'יפים, ספורט אתגרי ימי ועוד. מאחלים לכם חופשה מהנה בעיר הדרומית בישראל.

המאמר נכתב באדיבות אתר חופשה.

הקמת אתרים
Thumbnails powered by Thumbshots כל הזכויות שמורות אילת גייד 2010