אילת

יום גיבוש לעובדים באילת

יום גיבוש לעובדים באילת

יום גיבוש לעובדים באילת

בכל שנה לקראת הקיץ בדרך כלל מתקיים יום גיבוש לעובדי החברה.
מדובר בריטואל קבוע, לפעמים חסר מאוד ולעיתים אפילו מאכזב.
הפקת יום כיף לעובדי החברה שלכם יכול להיות חוויתי וקסום ובלתי נשכח. ישנם חברות הייטק מצליחות במיוחד המזמינות את כל עובדי החברה לסופ"ש שבוע באירופה, לחברות שלא יכולות להרשות דבר זה לעצמן, אנו מציעים סוף שבוע לעובדים באילת.

אילת כידוע היא עיר תיירות נהדרת עם חוף חלומי ושמש חמה וקופחת שתחתה רבים אוהבים להשטזף ולנוח. כמו כן, אילת מתהדרת במלונות מפנקים ומפוארים, עם ספא, עם בריכות שחייה מרשימות וארוחות עסיסיות. באילת ישנם הרבה אטרציות מעניינות ומרגשות ליום הגיבוש שלכם.
ברשומה זו נמליץ לכם על אטרקציות נבחרות ליום מגבש ומוצלח באילת.  

במידה והעובדים שלכם מצטיינים בצלילה לעומק הד"וחות של החברה, תוכלו ללמד אותם צלילה למתחילים בריף הדולפינים. ניתן לקיים קורס צלילה לקבוצות קטנות וגדולות. ריף הדולפינים הינו אתר קסום ויחיד במינו. מדובר במפגש מרתק בין האדם לדולפין בסביבו הטבעית. קורס צלילה יכול להיות מקוצר לחצי יום המהווה חוויה מרגשת ובלתי נשכחת שנחשבת חדשה בתחום ימי גיבוש לעובדים .

ניתן להפליג ביאכטה מפוארת, מאובזרת בפירות ושתייה קרה לכוון אי האלמוגים המפורסם אשר עליו ממקום מבצר סלאח א דין. אי האלמוגים הוא אתר קסום עם נוף מרהיב של אלמוגים מכל הסוגים ודגים צבעוניים. אי האלמוגים נמצא במרחב הימי של סיני וההפלגה המאתגרת באורך של 6 שעות. ניתן לשלב משחקים תוך כדי הפלגה. ממולץ לחברות הרפתקניות. 

כמובן שאם לא מתחשק לכם להרחיק עד טאבה, ניתן להנות משייט חוויתי בשונית האלמוגים במפרץ אילת בסירות זכוכית עם חלונות בקרקעית הסירה המאפשרת להנות מנוף האלמוגים המרהיב. מדובר בחוויה עוצרת נשימה.

אנו ממליצים על טיול בפארק תמנע, בקעה רחבת ידיים בצורת פרסה שכולה מלאה בצודקים תלולים ואתרים היסטורים קדומים. בפארק כ-20 מסלולי טיול שונים ואף מומלץ ללכת על טיול אופניים קבוצתי במקום. ישנם מסלולי אופניים שונים לבחירתכם. במרכז האתר נמצא אגם תמנע שהינו אגם מלאכתי גדול ומרשים. ניתן להשכיר סירות פדאלים במקום, גלישת חבלים ואומגה מאתגרת. 

אם אתם מחפשים פעילות מלאת אדרנלין, אנחנו ממליצים על פעילות סקי מים. יצאה מחופי אילת תוך הדרכה מוקפדת על סקי מים ועל כללי הבטיחות. המשתתפים מחוברים לסירת מנוע גדולה כשהם גולשים על המים במהירות גבוה. מי שאינו יכול עוד פשוט קופץ למים וחוזר לחוף.
הפעילות מהנה, מצחיקה, רטובה ומרעננת מאוד לחום הכבד של הקיץ האילתי.

כמובן שאפשר ללכת על אטרקציה קלאסית באילת, טיול על גבי גמלים. יש שחושבים שמדובר בקלישאה משעממת אך לדעתנו מדובר עדיין בחוויה מאוד מגבשת ונחמדה.
ישנם מסלולים שונים בחולות של אילת, אנו ממליצים בטיול גמלים לקראת שקיעה בשילוב עם אירוח בדואי מסורתי עם פיתות מהטאבון וגבינות.

ישנם מגוון אטרקציות נוספות באילת ומדובר בעיר נהדרת לימי גיבוש, אפשר לשלב טיפולי ספא בבתי המלון בהם אתם מתאכסנים וארוחות במסעדות הנהדרות שאילת יודעת להציע.

הקמת אתרים
Thumbnails powered by Thumbshots כל הזכויות שמורות אילת גייד 2010