אילת

נוסעים לאילת ברכב? כך תעבירו את הנסיעה בכיף

נוסעים לאילת ברכב? כך תעבירו את הנסיעה בכיף

נוסעים לאילת ברכב? כך תעבירו את הנסיעה בכיף

New Page 1

נסיעה לאילת ברכב היא חלק בלתי נפרד מהחופשה. לא צריך להתייחס אל הנסיעה בתור מטלה, אלא להבין את הפוטנציאל הגלום בה מבחינת אפשרויות בילוי, זמן איכות וחוויות משותפות. סגנון החיים המודרני אינו מאפשר לנו לעצור לרגע ולשקוע במחשבות. אנו עוסקים כל הזמן בבדיקת עדכונים בטלפון הנייד, במעקב אחר התראות על גבי מסך המחשב ובצפייה בתכני וידאו בטלוויזיה. כל אלו מונעים מאיתנו את האינטראקציה האישית הבסיסית ביותר ואפילו יוצרים קהות חושים. מנגד, במהלך נסיעה לאילת אין הסחות דעת והעיניים נטועות כל הזמן בכביש, בנוף ובתוואי הדרך.

על מנת להעביר את הנסיעה בכיף יש לבצע מספר הכנות מקדימות. ראשית, מי שלא נוהג על רכבים מפוארים ואקסקלוסיביים כמו מרצדס ישמח לגלות אופציות אחרות. נסיעה עם הילדים או המשפחה מחייבת הצטיידות במזון, שתייה וגם כריות או משחקי חברה. במהלך נסיעה עם חברים אפשר להקדיש זמן לעצירות בטבע או להפסקת קבע באתרים ייחודיים. שנית, רצוי להתכונן אל הנסיעה באמצעות בחירת הדרך המתאימה עבור הרכב והנהג. שתי האפשרויות העיקריות הן נסיעה דרך הבסיסים וכביש 12, או לחילופין נסיעה דרך כביש הערבה המוכר והטוב. לכל מסלול יש יתרונות וחסרונות אחרים ולכן הבחירה באחד מהם היא בעלת משמעות.

טיפים עבור נסיעה מוצלחת

ההצלחה של נסיעה נמדדת בהגעה אל היעד בשלום. בסופו של דבר, לא משנה איך אתם מתכננים להעביר את הנסיעה או על איזה רכב אתם נוהגים, שימו את כללי הבטיחות בראש מעיינכם. הקפידו על נסיעה במהירות המותרת, המנעו מעקיפות מיותרות והתרכזו בפניות ובצמתים. זכרו כי הדרך לאילת מלאה בשטחים יחסים ריקים ופנויים המאפשרים לכאורה תאוצה בלתי מוסברת, אולם התפקיד שלכם בתור נהגים הוא לשמור על חייכם ועל חיי הנוסעים.

יש טיפים המשותפים לכל התיירים המגיעים לאילת. עיר הנופש המושלמת מציעה למבקרים שילוב יוצא דופן בין מזג אוויר קיצי, ים כחול ואווירה משוחררת, אולם החופשה כאמור מתחילה כבר בתוך הרכב. קחו איתכם מוזיקה אהובה ונצלו את הזמן כדי להשלים פערים תרבותיים. שוחחו אחד עם השני בתוך הרכב והתעניינו גם בחיי הילדים. שכנעו אותם להסתכל מדי פעם בחלון ולהרים את העיניים מהטלפון על מנת לראות צמחיה, פרחים, הרים וצבעים עוצרי נשימה. צאו לדרך בשעות אחר הצהריים וכך תוכלו גם להימנע מעומס חום וגם להבטיח שקיעה מרהיבה. אפשרות אחרת העומדת לרשותכם היא לנסוע לאילת בשעות הבוקר. כך תוכלו להגיע ללא פקקים אל איזור הדרום ולהמשיך בדרך חלקה עד בית המלון או חוף הים.

לסיכום, הנסיעה לאילת מהווה אטרקציה בפני עצמה וכך יש להתייחס אליה. קחו את ההזדמנות בשתי ידיים ונצלו את הנסיעה על מנת ליהנות ממחשבות או מהנוכחות של חברים ובני משפחה.

הקמת אתרים
Thumbnails powered by Thumbshots כל הזכויות שמורות אילת גייד 2010