אילת

בית קולנוע THE MAX - סרטים באילת

 

בית קולנוע THE MAX - סרטים באילת

חוויה של קולנוע גדול מהחיים איננה רק תוצאה של סרטים הוליוודיים שהופקו בתקציבי עתק. לא פחות מכך, מדובר על חוויה משודרגת שמתבססת על צפייה במסך גדול במיוחד
המכונה קולנוע איימקס. מלבד החוויה המקסימלית של צפייה במסך גדול, הרי שכאשר מדובר על סרטים שהופקו בטכנולוגיה של שלושה מימדים החוויה הופכת לדבר מה שקשה לתאר. הקמתו של קולנוע כזה באילת, הביאה לשינוי של ממש בחוויית הצפייה המוכרת בישראל.

חוויה דרומית מהסרטים


בשנים האחרונות הפכה חווית הצפייה בסרטי איימקס לאחד הבילויים האהובים והפופולריים ביותר בעיר הנופש הרשמית של ישראל. עם הקמתו של המתחם המוביל של קולנוע תלת מימד בעיר, הפך המקום לאחד ממוקדי האטרקציה המובילים שמצויים בדרום הארץ. למעשה, למקום נוהגים להגיע בהמוניהם תיירים מקומיים וזרים, במספרים שקשה לתאר. עובדה זו מרשימה במיוחד כאשר לוקחים בחשבון את שפע האפשרויות לבילויים שמציעה העיר המיוחדת הזאת.
כדי להבין מדוע הפכה חוויית הקולנוע הזאת למצליחה כל כך, חשוב להבין שבמקום ניתן לצפות לא רק בסרטי קולנוע מסחריים רגילים. ניתן, כמובן, לצפות גם בסרטים עתיקי תקציב וכוכבים, אבל אפשר ואפילו מומלץ להכיר גם אפשרויות נוספות ומפתיעות.

לרשימת הסרטים שתוכלו לראות באילת

מתאים לכולם


חיפוש מהיר במנועי החיפוש המובילים, למשל תוך בחירה בצמד המילים אילת סרטים יגלה שמתחם האיימקס מציע שפע של פעילויות ואפשרויות לכל המשפחה. בין היתר ניתן לבחור באפשרויות הבאות:

  • ללכת עם דינוזאורים – סרט מרהיב שמנצל את טכנולוגיית התלת מימד כדי לקחת את הצופה למסע מדהים עם הדינוזאורים האדירים.
  • חווייה תת ימית – סרטים נוספים מאפשרים לתפוס גלים, לצלול ולהכיר את יצורי המעמקים באופן מרהיב עין ומרגש. בין היתר אפשר להכיר את שוניות האלמוגים, לגלוש עם הגולשים הטובים בתבל וללמוד עוד על נפלאות הים הרחב.
  • סרטים נוספים – מכיוון שסרטי תלת מימד מופקים כל העת, והחידושים בתחום רבים ביותר, לא מפתיע לגלות שגם לאילת מגיעים כל העת סרטים חדשים בתחום זה. כאשר הצפייה נערכת על גבי המסך גדול ומרשים, אין ספק שכל מי שמתכנן לנפוש בעיר יוכל למצוא את הסרט המתאים ביותר עבורו.
  • מופעים נוספים – מתחם האיימקס מציע גם אפשרות לצפות במופעים חיים ומיוחדים שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. מופעי אקרובטיקה, למשל, הם בין הפעילויות הפופולריות ביותר גם לילדים, למשפחות ובעצם לכולם.

שווה לשלב


ההצלחה של מתחמי הקולנוע המודרניים באילת מוכיחים שצפייה בסרטים מיוחדים ובפעילויות נוספות מתאימה לנופשים כמו כפפה ליד. דווקא מכיוון שחלק גדול מהנופשים בוחרים בפעילויות אקטיביות ולעיתים מתישות, הקולנוע מציע אפשרות לשילוב מנצח. כאשר ניתן להתרווח על כורסאות נוחות במיוחד וליהנות בניחותא מחווייות מרתקות ומרהיבות מבחינה וויזואלית, אפשר לאגור כוחות גם לפעילויות נוספות של המשך החופשה או פשוט כדי לחזור הביתה עם עוד חוויה יוצאת דופן שתיזכר למשך זמן רב.הקמת אתרים
Thumbnails powered by Thumbshots כל הזכויות שמורות אילת גייד 2010